Becsült olvasási idő: 1 perc
A Teva adja a gyakorlati képzést

Már az egyetemi képzés időszakában ipari gyakorlatot szerezhetnek ősztől a Debreceni Egyetemen (DE) az ipari gyógyszergyártás kihelyezett tanszék hallgatói; a tanszék létrehozásáról szóló megállapodást Réthelyi Miklós nemzeti erőforrás miniszter jelenlétében írták alá a DE, az orvoscentrum és a Teva Gyógyszergyár Zrt. vezetői hétfőn Debrecenben.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!