A MAJOSZ eseményének kiemelt témái között szerepel a mobilitás jövője, az energiahatékonyság, az ESG, valamint az akkumulátorok és a hidrogén szerepe az iparágban. A konferencián neves szakértők és vállalatvezetők, köztük Dr.-Ing. Jochen Lorenzen (BMW Manufacturing), Dr. Szászi István (Robert Bosch Kft.), Joó István (HIPA), Rózsa Tamás (TopTierConsultants), Szabó István Attila (Garantiqa Hitelgarancia Zrt.), Győr Tamás (CIB Bank), Szabó Sándor (SZINORG), Nyírő Ferenc (Kontron Hungary Kft.), Ésik Róbert (Ernst & Young), Herbály Péter (TRIGO Group) és Gombos Zoltán (BMW Group) osztják meg tapasztalataikat és víziójukat.

A program számos izgalmas előadást és kerekasztal-beszélgetést kínál, ahol a résztvevők betekintést nyerhetnek a járműipari innovációkba és a szektor jövőjébe. A nyitóelőadást dr. Nagy Ádám, a Nemzetgazdasági Minisztérium iparügyekért felelős helyettes államtitkára tartja, míg Horváth Viktor, az Energiaügyi Minisztérium energiaátmenetért felelős helyettes államtitkára a fenntarthatóság témakörében ad elő. A kerekasztalok során szó lesz a járművek új generációjáról, az iparági finanszírozási lehetőségekről és a mobilitás jövőjéről, Schnaider Dávid (Videoton Holding) moderálásával. A rendezvényt Dr. Nyirő József, a MAJOSZ elnöke nyitja meg, a vendégeket pedig Papp László, Debrecen polgármestere köszönti.
A konferencia networking lehetőségekkel, svédasztalos vacsorával és tesztvezetéssel zárul. Az eseményre a MAJOSZ tagvállalatainak képviselői díjmentesen regisztrálhatnak.
Bővebb információ: MAJOSZ

