Becsült olvasási idő: 0 perc
Az észtek is euróval fizetnek

2011. január 1-től az euróövezet tagjává válik Észtország, miután az eurozónát jelenleg alkotó államok pénzügyminiszterei egyetértettek az Európai Bizottság erről szóló javaslatával.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!