Becsült olvasási idő: 1 perc
Folytatódik az Electrosub

2019-ben új helyszínen, tavaszi időpontban rendezik meg ismét a tavaly első alkalommal sikerrel debütált Electrosub Konferencia és Kiállítást az elektronikai ipar számára. (X)

A Magyarországi Elektronikai Társaság partnerei közreműködésével 2017-ben az elektronikai iparra fókuszáló, komplex üzleti és szakmai fórumot hozott létre azzal a céllal, hogy segítse az iparág fejlődését és hozzájáruljon régiós szerepének erősítéséhez. A kiállítást 2019-ben is megrendezik március 26-28. között a budaörsi Fusion Élményközpontban.

Az Electrosub lehetőséget teremtett arra, hogy a piaci szereplők, kilépve a virtuális világból, koncentráltan, személyes találkozásokon keresztül építsék kapcsolataikat, frissítsék szakmai ismereteket, bemutassák termékeiket, szolgáltatásaikat és feltárhassák kooperációs lehetőségeiket. A kezdeményezést siker koronázta.

30 szponzor, 90 kiállító, 52 előadás, 187 konferencia résztvevő, 1152 szakmai látogató kapcsolódott az első rendezvényhez, amely igazolta annak létjogosultságát. A szervezők a jövőben – mind a kiállítók soraiban, mind a konferencia témákban – jelentős szerepet szánnak az elektronikai iparon túl az ahhoz szorosan kapcsolódó területek, többek között az irányítástechnika, az automatizáció, a robottechnika, a digitalizáció, a 3D-technológia, az új műszaki megoldások és az IoT megjelenítésének.

A konferencia szervezőbizottsága előtérbe kívánja helyezni az oktató, workshop jellegű előadásokat, amelyek növelik a résztvevők probléma-megoldó képességét, vagy újabb feladatok ellátására teszi őket képessé konkrét témakörökben.

A kiállítási részvételi feltételek a kiállítás honlapján rövidesen elérhetőek lesznek.

(X)