Az elektronika, Magyarország egyik vezető iparága, október 11-13. között kilép a virtuális világ falanszteréből: teret adva személyes találkozásoknak mutatkozik be.
Az Electrosubon több mint 80 kiállító mutatja be termékeit, szolgáltatásait. Az esemény fővédnöke Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, aki kezdetektől üdvözölte az Electrosub meghirdetését és megvalósítását.
Az 52 előadást magába foglaló 3 napos konferencia érdekessége, hogy nem egy meghatározott téma köré épül, hanem különböző témacsoportok láncolataként áll össze. A részvétel, ehhez igazodva, rugalmas, nemcsak a teljes időtartamra, de egy napra, sőt akár egy fél napra is be lehet fizetni. Az előadások döntő része az elektronika technológiai, műszaki problémáit és az arra adott válaszokat érinti, de szó esik az égető HR problémákról, a szakemberhiányról, annak kezelésről, a különböző támogatási lehetőségekről, illetve a kormányzati szervek által nyújtott szolgáltatásokról.
Bővebb információ és jelentkezés a www.electrosub.hu oldalon érhető el.
A kedvezmányekről bővebb információ itt olvasható.
