Becsült olvasási idő: 1 perc
Miskolcon biogázt használnak

A Miskolci Hőszolgáltató Kft. a Környezet és Energia Operatív Program keretében a Futó utcai fűtőmű földgázfelhasználását kiváltotta biogáz hasznosításával, valamint jó hatásfokú biogáz tüzelésű kapcsolt hő-és villamosenergia-termelés valósult meg.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!