Becsült olvasási idő: 1 perc
Miért fizettünk többet?

Közzétette a KSH a fogyasztói árak változását: idén júliusban az egyhavi átlagos fogyasztóiár-emelkedés 0,1% volt, 2009. júliushoz viszonyítva az árak 4,0%-kal növekedtek. Az első hét hónapban átlagosan 5,4%-kal voltak magasabbak az árak, mint az előző év azonos időszakában – áll a Központi Statisztikai Hivatal augusztus 11-i jelentésében.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!