Becsült olvasási idő: 1 perc
Új kúp, új tilalmak - új perek?

Ráhelyezték az új olajfogó berendezést hétfőn a szivárgó mélytengeri kútra a Mexikói öbölben. Az olajkatasztrófáért felelős BP vállalat a mélytengeri kútról folyamatosan közvetített élőképén látszott, ahogy az új olajfogó kúpot rátették a 85 napja szivárgó kútra.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!