Becsült olvasási idő: 2 perc
Tovább erősödik a magyar autóipar

Az Audi AG jelentős léptékű bővítést hajt végre magyarországi, győri telephelyén a következő három évben. Ezt Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke és Rupert Stadler, az Audi AG igazgatótanácsának elnöke szeptember 23-án, a magyar parlamentben tartott közös, nemzetközi sajtótájékoztató keretében jelentette be.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!