A B2B kiállítások üzletág igazgatója ezután Szilvási Krisztina, a B2C kiállítások üzletág igazgatója pedig Rafay János lesz. A jövőben ők felelnek az üzletág hosszú távú koncepciójának, stratégiájának kidolgozásáért, valamint a kiemelt partnerekkel való kapcsolattartásért.
A B2B üzletág a Hungexpo olyan sikeres szakkiállításait foglalja magába, mint az AgromashExpo és a Construma kiállításcsokor, az újonnan fejlesztett SIRHA, az élelmiszeripar és a horeca szektor kiállítása, az Ipar Napjai vagy az idén harmadik alkalommal megrendezendő Automotive Hungary autóipari beszállítói fórum és a kapcsolódó Autotechnika kiállítás. A B2C üzletág portfoliója pedig a cég nagy múltú és népszerű kiállításaiból áll, ide tartozik a FehoVa, a Budapest Boat Show, az Utazás kiállítás, a Budapest Motorfesztivál és a BNV.
Az új igazgatók egyike sem ismeretlen a cég dolgozói és partnerei számára: mindketten több éve dolgoznak a Hungexpo Zrt. csapatában mint kiállítás igazgatók, számos sikeres kiállítás szervezése fűződik a nevükhöz.
