Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A múlt évben tovább csökkent a termelés, de folytatódott az elektromobilitás térnyerése
2020/2021 fordulóján a német autóipar vezető tisztségviselői abban reménykednek, hogy csakhamar befejeződik a koronavírus-járvány és az ágazat mind a termelés, mind az értékesítés tekintetében elindulhat a felfelé vezető úton.
A koronavírus árnyékában – 2021/2022 fordulóján
A múlt év tavaszán beindult és nyáron erőteljesebbé vált élénkülés után, az ősz folyamán újra megtört az osztrák gazdaság lendülete. A lassulás okai a koronavírus-járvány tovaterjedésének megakadályozását szolgáló korlátozásokban, a szállítási láncokban keletkezett szűk keresztmetszetek tartóssá válásában és a nyersanyagok magas árszintjében keresendők.
