Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Közösségi lesz a céges autó
A SHARE NOW autómegosztó budapesti felhasználóinak 83 százaléka szívesen használná a vállalat modelljeit céges autóként vagy juttatási csomag részeként. Az egyértelmű igényre válaszul az autómegosztó Magyarországon is bevezeti közép- és nagyvállalatokat célzó szolgáltatását.
Gombnyomásra közlekedhetünk
A GreenGo újításával május végétől a motor beindítása gombnyomásra történik, azaz többé nem fog kelleni a slusszkulcs, és csökkennek a felszámolt díjak is: az autóba üléskor menetdíj helyett parkolási díjjal kezdődik a bérlés. A GreenGokból kikerülnek a szélvédő mögötti kijelzők, mostantól mindent, ami a bérléshez kell, egy helyen, az applikációban tudnak a userek intézni.
Új mobilitási szolgáltatások Európának
A Toyota már korábban bejelentette, hogy a világ vezető autógyártójából a világ vezető mobilitási szolgáltatójává kíván válni. Ennek a folyamatnak képezi fontos elemét a Toyota Japánban már működő mobilitási szolgáltatási márkája, a KINTO európai bemutatkozása, amelynek révén a vállalat mobilitási szolgáltatásokat nyújt majd a városok, illetve a céges ügyfelek és magánszemélyek számára.
A cserélhető kapszulás autómegosztásé a jövő?
A városi közlekedést radikálisan átalakító koncepcióval hozakodott elő a Mercedes.
