Van gépük hozzá!

Van gépük hozzá!

A napokban alakult meg az Egészségügyi Technológiai és Orvostechnikai Szállítók Egyesülete. Az indulásnál 11 cég tette le a voksát – kilépve az Orvostechnikai Szövetségből – az új alakulat mellett, s hozzájuk állítólag már további érdeklődők is csatlakoztak.