Egyre korábban használja el a Föld az éves erőforrásait

Egyre korábban használja el a Föld az éves erőforrásait

Idén augusztus 8-ra esett a túlfogyasztás napja, vagyis mostanra használta el az emberiség a Föld éves erőforrásait. Keddtől már a bolygó tartalékai fogynak. Jó hír, hogy a naptári előremozdulásnak a mértéke az elmúlt öt évben csökkent.