A szoftveripar nyer a hálózatba kapcsolt autókon

A szoftveripar nyer a hálózatba kapcsolt autókon

Csak az amerikai autóiparból körülbelül 1100 milliárd dollárnyi bevétel fog eltűnni 2030-ra. A GSMA adatai szerint a hálózatba kapcsolt autók piaca 2020-ra nagyságrendileg 151 milliárd dolláros üzlet lesz, ebből az NNG és a Vodafone is kivenné a részét.

Az IoT kiterjesztése érdekében működik együtt az Ericsson és a Cisco

Az IoT kiterjesztése érdekében működik együtt az Ericsson és a Cisco

A stratégiai együttműködésnek köszönhetően 2018-ra külön-külön legalább egymilliárd dolláros bevétel-növekedést vár a két vállalat.