Felsőoktatási ajánló: Zsigmond Király Egyetem

Felsőoktatási ajánló: Zsigmond Király Egyetem

Az Óbuda-Békásmegyeren működő, immáron bő egy éve egyetemi státusszal rendelkező felsőoktatási intézmény, a Zsigmond Király Egyetem újra szélesre tárja kapuit és a februárban induló keresztféléves képzéseire várja a továbbtanulni vágyókat. (X)

Ajánló: felsőoktatási felvételi

Ajánló: felsőoktatási felvételi

Február 15-ig kell beadni a jelentkezést a 2016 szeptemberében induló főiskolai képzésekre.