Hogyan tovább a logisztikában?

Hogyan tovább a logisztikában?

A digitalizáció a logisztikai szektort sem hagyja érintetlenül. Ennek eredményeképpen az utóbbi években egyre szaporodnak a digitális logisztikai és intralogisztikai megoldások. Ahogy más területen, úgy a szállítmányozásban is a hatékonyságnövelés, a termék- és árubiztonság, valamint a minőségbiztosítás katalizálja a fejlesztéseket. Bohács Gáborral, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki Karának Anyagmozgatási és Logisztikai Rendszerek Tanszékének egyetemi docensével beszélgettünk.