Első fokon vesztett a Magyar Telekom

Első fokon vesztett a Magyar Telekom

Első fokon, nem jogerősen pert vesztett a Magyar Telekom a Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége (FEOSZ) ellen a sárgacsekkes fizetés után felszámított tranzakciós díj miatt. A társaság fellebbez az ítélet ellen és továbbra is jogszerűnek tartja a tranzakciós díjjal kapcsolatos eljárását.

Távközlési adó: a Telenor már döntött

Távközlési adó: a Telenor már döntött

A Telenor az új perc alapú távközlési adót érvényesíteni fogja áraiban mindaddig, amíg a szektort sújtó két különadó közül az egyiket kivezetik - közölte a Telenor Magyarország az MTI megkeresésére. 

Közép-Kelet Európa legnagyobb adatközpontja

Közép-Kelet Európa legnagyobb adatközpontja

Több mint 25 ezer szerver üzemel a Dataplexben, amely otthont ad a Telekom hosting szolgáltatásának is.

Bejelentésre lépett a hatóság

Bejelentésre lépett a hatóság

A Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság (NMHH) az előfizetők védelme érdekében hatósági határozatban tiltotta meg a Magyar Telekomnak, hogy mobilinternetes díjcsomagját minden új előfizető számára automatikusan, kérés nélkül aktiválja, esetenként akár tíz- vagy százezres számlákat generálva az ügyfeleknek.