Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Harmincmilliárd eszköz csatlakozhat a mobilhálózatokhoz 2025-re
A tíz gigabites 5.5G-t használó innovatív eszközöket mutatott be Budapesten a Huawei.
Az önálló 5G hálózatok átalakíthatják a vállalati konnektivitást
A Deloitte Global várakozásai szerint az ilyen hálózatokba beruházó mobilhálózat-üzemeltetők száma idén megduplázódik.
5G-s mobil hálózatot létesít a Telenor és a Huawei
Ötödik generációs mobil távközlési hálózat norvégiai létesítéséről szóló együttműködési megállapodást írt alá a barcelonai Mobile World Congress mobli távközlési technológiai vásáron a Telenor mobil hálózati szolgáltató és a kínai Huawei mobil hálózati berendezés gyártó vállalat – tájékoztatta pénteken az MTI-t a Telenor Magyarország.
Az IoT kiterjesztése érdekében működik együtt az Ericsson és a Cisco
A stratégiai együttműködésnek köszönhetően 2018-ra külön-külön legalább egymilliárd dolláros bevétel-növekedést vár a két vállalat.
