Mobilszolgáltatóvá válna az Apple

Mobilszolgáltatóvá válna az Apple

A cég szemlátomást túllépne már a gyártás jelentette és az esetében korántsem szűk kereteken.

Új mobilszolgáltató jönne Magyarországra

Új mobilszolgáltató jönne Magyarországra

Megkezdte működését Lengyelországban a Virgin Mobile Central and Eastern Europe. A cég Magyarországon is terjeszkedne.

Ki lesz a nyertes?

Ki lesz a nyertes?

A 900 megahertzes (MHz) frekvenciasáv frekvenciahasználati jogosultságát 15 évre meghirdetett kétfordulós nemzetközi árverésen november 22-én hirdetnek győzteseket, a lezárása pedig december 12-én lesz - jelentette be a Ilyés Márton, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Hivatala módszertani és piacelemzési főosztályvezetője a hatóság budapesti sajtótájékoztatóján.