Startupokat támogató egységet hozott létre a Siemens

Startupokat támogató egységet hozott létre a Siemens

Az október elsejei hatállyal létrehozott önálló szerevezeti egység célja, hogy erőteljesebben támogassa a formabontó, diszruptív elképzeléseket és felgyorsítsa a technológiai fejlesztéseket. A szervezeti egység a „next47” nevet kapta, amely a vállalat 1847-es alapítási évére utal.