A Microsoft bezárja a komáromi gyárat

A Microsoft bezárja a komáromi gyárat

A Microsoft bezárja a Nokia komáromi gyárát, amely mintegy 1800 munkavállalót foglalkoztat jelenleg, és amelynek kapacitása egy ideje kihasználatlan.

Budapesten bővít a Nokia

Budapesten bővít a Nokia

Bécsből Budapestre helyezi át kelet-európai regionális központját a Nokia - erősítette meg a vállalat szóvivője az erről szóló sajtóértesüléseket a Die Presse című osztrák lapnak.

A németekben és a Mercedesben bízunk

A németekben és a Mercedesben bízunk

A megkérdezett elemzők szerint a GDP elmúlt év utolsó negyedévi, és egész évi adatai is jobbak lettek, mint amit a piac várt.

Nem a költséghatékonyság miatt döntöttek

Nem a költséghatékonyság miatt döntöttek

Iparági változások miatt döntött 2300 komáromi alkalmazott elbocsátása mellett - mondta Niklas Savander, a Nokia Markets ügyvezető alelnöke telefonos sajtókonferencián szerdán.

Csoportkommunikáció a GSM-hálózaton

Csoportkommunikáció a GSM-hálózaton

A GSM-hálózatra épülő push-to-talk szolgáltatás hasonlóan működik, mint az URH rádió. Csupán korszerűbb és biztonságosabb annál, ráadásul mindenütt használható, ahol van GSM-lefedettség.