Elindult a nevezés az informatikatudományban az OTDK-ra

Elindult a nevezés az informatikatudományban az OTDK-ra

Megkezdődött a hallgatói nevezés a jövő év tavaszán megrendezésre kerülő 34. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára, amelyen azon pályamunkák és szerző hallgatók nevezhetnek, akik az intézményi TDK-konferencia keretein belül erre jogosultságot szereztek. A magyarországi felsőoktatási intézmények hallgatói mellett a határon túli intézményekből, valamint középiskolákból is részt vehetnek a tehetséges diákok kutatási eredményeikkel.