Csúcstechnológiás erőművet avattak Dunaújvárosban

Csúcstechnológiás erőművet avattak Dunaújvárosban

A Hamburger Hungária, a Prinzhorn Csoport tagja ma ünnepélyesen felavatta a dunaújvárosi papírgyár területén épített új erőművet. A 45 milliárd forintos (150 millió eurós) befektetéssel épült erőmű lehetővé teszi, hogy a Hamburger Hungária teljes körűen, a létező legmagasabb hatásfokkal hasznosítsa az ország összes csomagolópapír-hulladékát –  nagyrészt a termékgyártásban, illetve energetikailag.