Mol: ismét teljes kapacitással gyártja az üzemanyagot a Dunai Finomító

Mol: ismét teljes kapacitással gyártja az üzemanyagot a Dunai Finomító

Az őszi karbantartás második fázisa október 9-én indul.

Nem állnak le a terjeszkedéssel

Nem állnak le a terjeszkedéssel

A következő öt évben hatékonyabbá kell tenni a kőolajfinomítók működését, a horvátországi és a szlovákiai finomítókat a pozsonyihoz és a százhalombattaihoz hasonló színvonalúvá kell fejleszteni - mondta Mosonyi György, a Mol felügyelőbizottságának elnöke a veszprémi Pannon Egyetemen tartott előadásában szerdán.