Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Túljutottunk a mélyponton?
Túljuthatott mélypontján a tágabb értelemben vett közép- és kelet-európai térség gazdaságainak aktivitási visszaesése, és valószínűleg már megkezdődött az élénkülés - erre a következtetésre jutottak hétvégi helyzetértékelésükben londoni pénzügyi elemzők.
A növekedést feláldozva tartható a hiánycél
Magyarországnak valószínűleg sikerül a hazai össztermék (GDP) 3 százaléka alatt tartania államháztartási hiányát a 2014-ig terjedő időszakban, de az ennek érdekében megtett intézkedések várhatóan folyamatos nyomást gyakorolnak a gazdasági növekedésre - jósolták csütörtökön ismertetett átfogó előrejelzésükben londoni elemzők.
