Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A generációs sokszínűség versenyelőny – szakemberek beszélgettek a korosztályok együttműködéséről
Ilyen volt az Ipari HR Konferencia generációs együttműködéssel foglalkozó kerekasztala.
„Nem varázslat, munkaeszköz” – AI a minőségellenőrzés szolgálatában
Telt ház, inspiráló példák és érdeklődő szakemberek - ez jellemezte a 2. Ipari Brunch rendezvényünket.
Növekvő árbevétel mellett emelkedő stratégiai költségek az ALTEO-nál
Meghaladva a 29 milliárd forintot, 9 százalékkal nőtt a cég árbevétele 2025 első negyedévében a bázisidőszakhoz képest.
Ditzingenben is a mesterséges intelligencia került a középpontba
A Trumpf az Intech 2025 rendezvényen mutatta be innovatív megoldásait.
A Schaeffler-csoport közzétette 2025 első negyedévére vonatkozó eredményeit
Az év első három hónapjának árbevétele 5.924 millió euró volt.
2024-ben újra növekedett az ALTEO árbevétele és EBITDA-ja
2024-ben 7 százalékkal emelkedett az ALTEO árbevétele a kiemelkedően sikeres 2023-as üzleti évhez képest is, EBITDA-ja pedig 19,7 milliárd forint lett.
Méretugrást céloz meg az ALTEO új stratégiája
Közzétette a 2025-2030-as időszakra vonatkozó üzleti stratégiáját az ALTEO.
Siemens: fenntarthatósági mérföldkövek 2024-ben
A vállalat megoldásai több károsanyag kibocsátást előznek meg, mint az életciklusuk során keletkezik.
Tesla Semi, kínai másolatok és e-töltőből készült koktélhűtő - Ilyen volt az IAA Hannover idén
Arató Márk, a Siemens Zrt. kommunikációs vezetője osztja meg vásári tapasztalatait.
Belső képzéssel készítenek fel az új technológiák alkalmazására a cégek
Beszámolónk a GyártásTrend Magazin és HRPWR közös, a gyártó szektor HR-kihívásait tárgyaló konferenciájáról.
Nagy sikerrel zajlott a 30 éves jubileumi S&T FOCUS 2022 Okosgyár rendezvény
A telt házas konferencián a szervezők áttekintették a kezdeteket, elemezték a jelen helyzetet és megpróbálták megfogalmazni a jövővel kapcsolatos digitalizációs víziót.
Perspektíva 25: főszerepben a CAD/CAM/PLM jövője
A graphIT Kft. 2022. október 5-én több év covid okozta kihagyás után ismét megtartotta a hagyományosnak tekinthető Perspektíva CAD/CAM/PLM rendezvényt.
Középpontban a digitalizálás, a csomagolás és a gyógyászati technológia
Az Arburg kétnapos, élő "Majálisán"a gyógyászati technológia és a csomagolástechnológia innovatív alkalmazásait megtestesítő két csúcskategóriás gépet mutattak be a szakközönségnek.
NLV Klub Konferencia testközelből
Két napra Visegrádra költözött a magyarországi logisztikai vezetők java. A Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek Klubja a tavaly elmaradt személyes találkozásokat is méltóképp pótolta október elején. Két és fél napba sűrítették mindazt, ami most fontos a logisztikai területtel kapcsolatban.
