Nem kérünk a fizetéscsökkentésből

Nem kérünk a fizetéscsökkentésből

Magyarországon a munkavállalóknak csak 27 százaléka vállalna anyagi áldozatot azért, hogy a munkahelye elkerülje a létszámleépítést. Fizetésének csökkentését abban az esetben is csak 36 százalék fogadná el, ha ezzel a saját állását mentené meg - derül ki a Randstad személyzeti tanácsadó kutatásából.